-16%
Nailstar strasszkő SS5 - Light Yellow 100db - Perfect Nails Nailstar strasszkő SS5 - Light Yellow 100db - Perfect Nails
690 Ft 
579 Ft
Egységár: 5,79 Ft/db
-16%
Nailstar strasszkő SS5 - Mineral Grey 100db - Perfect Nails Nailstar strasszkő SS5 - Mineral Grey 100db - Perfect Nails
690 Ft 
579 Ft
Egységár: 5,79 Ft/db
-16%
Nailstar strasszkő SS5 - Starry Night 100db - Perfect Nails
690 Ft 
579 Ft
Egységár: 5,79 Ft/db
-16%
Gel Cleaner -  Fixáló folyadék 20ml - Perfect Nails
889 Ft 
746 Ft
Egységár: 37 Ft/ml
-16%
  Rice Nail Prep - Ecsetes körömelőkészítő folyadék rizskivonattal 4ml - Perfect Nails   Rice Nail Prep - Ecsetes körömelőkészítő folyadék rizskivonattal 4ml - Perfect Nails
-16%
Körömápoló olaj - Bubble Gum 4ml - Perfect Nails
790 Ft 
663 Ft
Egységár: 165 750 Ft/liter
-16%
  Mini csepp reszelő - Fém narancsfa pálcához -  10db - Perfect Nails   Mini csepp reszelő - Fém narancsfa pálcához -  10db - Perfect Nails
448 Ft 
376 Ft
Egységár: 38 Ft/db
-16%
Portalanító kefe kicsi - Lila - Perfect Nails
-16%
Ecsettartó rúd - Rózsaszín - Perfect Nails
-16%
AcrylGel Solution 30ml - Perfect Nails AcrylGel Solution 30ml - Perfect Nails
990 Ft 
831 Ft
Egységár: 28 Ft/ml
-16%
Díszítő TIP - Nude 50db - Perfect Nails Díszítő TIP - Nude 50db - Perfect Nails
990 Ft 
831 Ft
Egységár: 17 Ft/db
-16%
Flash Csillámpor - Champagne - Perfect Nails Flash Csillámpor - Champagne - Perfect Nails