-10%
OLIMP SPORT I'm Pro Protein Bar 1karton (40gx15db)
OLIMP SPORT I'm Pro Protein Bar 1karton (40gx15db)
1 190 Ft 
1 071 Ft
Egységár: 1 785 Ft/kg
-10%
OstroVit Omega 3 30 kapszula
1 290 Ft 
1 161 Ft
Egységár: 39 Ft/kapszula
-10%
Szafi Reform curry madras indiai fűszerkeverék 50g
1 570 Ft 
1 413 Ft
Egységár: 28 260 Ft/kg
-10%
Szafi Free Csicseriborsó liszt (gluténmentes) 500g
1 600 Ft 
1 440 Ft
Egységár: 2 880 Ft/kg
-10%
  Szafi Free Fodros kocka - truciolotti száraztészta (gluténmentes, vegán) 200g
1 600 Ft 
1 440 Ft
Egységár: 7 200 Ft/kg
-10%
Szafi Free Hántolt hajdina (gluténmentes) 500g
1 600 Ft 
1 440 Ft
Egységár: 2 880 Ft/kg
-10%
Szafi Free Hántolt köles 500g
1 600 Ft 
1 440 Ft
Egységár: 2 880 Ft/kg
-10%
  Szafi Free Kölestészta - Penne (gluténmentes, vegán) 200g
1 600 Ft 
1 440 Ft
Egységár: 7 200 Ft/kg
-10%
  Szafi Free Kölestészta - Rövid szélesmetélt (gluténmentes, vegán) 200g
1 600 Ft 
1 440 Ft
Egységár: 7 200 Ft/kg
-10%
  Szafi Free Rövid szélesmetélt - short tagliatelle száraztészta (gluténmentes, vegán) 200g
-10%
Szafi Life Proteines Pizza MIX (gluténmentes) 100g
1 600 Ft 
1 440 Ft
Egységár: 14 400 Ft/kg
-10%
Szafi Reform Bambuszrost liszt 150g
1 600 Ft 
1 440 Ft
Egységár: 9 600 Ft/kg