-9%
Shea vaj Sarokpuhító krém 250ml
2 090 Ft 
1 901 Ft
Egységár: 7 604 Ft/liter
-9%
Harmónia testpermet 100ml
2 190 Ft 
1 992 Ft
Egységár: 19 920 Ft/liter
-9%
Sport masszázsolaj 250ml
2 190 Ft 
1 992 Ft
Egységár: 7 968 Ft/liter
-9%
Trópusi álom testpermet 100ml
2 190 Ft 
1 992 Ft
Egységár: 19 920 Ft/liter
-9%
Vanília és Jázmin masszázsolaj 250ml
2 190 Ft 
1 992 Ft
Egységár: 7 968 Ft/liter
-9%
Peeling Scrub Bőrradír testre kézre lábra 250ml
2 490 Ft 
2 265 Ft
Egységár: 9 060 Ft/liter
-9%
Vanília és jázmin kézkrém és testápoló 500ml Vanília és jázmin kézkrém és testápoló 500ml
2 490 Ft 
2 265 Ft
Egységár: 4 530 Ft/liter
-9%
Kamillás kézi készítésű szappan 100g
1 649 Ft 
1 500 Ft
Egységár: 15 000 Ft/kg
-9%
Erdei gyümölcs kézkrém és testápoló 500ml
2 590 Ft 
2 356 Ft
Egységár: 4 712 Ft/liter
-9%
Kókusz érzéki fürdősó és lábsó 1320g
2 590 Ft 
2 356 Ft
Egységár: 1 785 Ft/kg
-9%
Sárgabarack kézkrém és testápoló 500ml
2 590 Ft 
2 356 Ft
Egységár: 4 712 Ft/liter
-9%
Lábradír grapefruit illattal és teafaolajjal 250ml
2 889 Ft 
2 628 Ft
Egységár: 10 512 Ft/liter