-6%
BioMenü BIO Ashwagandha por 125g
2 317 Ft 
2 177 Ft
Egységár: 17 416 Ft/kg
-6%
Felicia BIO Barnarizs Penne Gluténmentes Tészta 250g
1 789 Ft 
1 681 Ft
Egységár: 6 724 Ft/kg
-6%
Felicia BIO Hajdina Penne Gluténmentes Tészta 250g
1 789 Ft 
1 681 Ft
Egységár: 6 724 Ft/kg
-6%
BioMenü BIO Kendermag hántolt 125g
2 154 Ft 
2 024 Ft
Egységár: 16 192 Ft/kg
-6%
BioMenü BIO Csipkebogyó por 125g
2 006 Ft 
1 885 Ft
Egységár: 15 080 Ft/kg
-6%
BioMenü BIO Triphala 60 kapszula
2 587 Ft 
2 431 Ft
Egységár: 41 Ft/kapszula
-6%
BioMenü BIO Brahmi por 125g
2 671 Ft 
2 510 Ft
Egységár: 20 080 Ft/kg
-6%
Caleido L-Karnitin Tartarát 60 kapszula
3 368 Ft 
3 165 Ft
Egységár: 53 Ft/kapszula
-6%
Caleido MSM por 250g
3 254 Ft 
3 058 Ft
Egységár: 12 232 Ft/kg
-6%
BioMenü BIO Goji bogyó 125g
2 557 Ft 
2 403 Ft
Egységár: 19 224 Ft/kg
-6%
Caleido Greenslim Zöld Tea 90db 580mg kapszula
2 657 Ft 
2 497 Ft
Egységár: 28 Ft/kapszula
-6%
BioMenü BIO Lucerna por 125g
1 860 Ft 
1 748 Ft
Egységár: 13 984 Ft/kg